Pomoc v karanténe

24.03.2020

Bezplatná psychologická intervencia počas karantény.

AKTUÁLNE

Keďže plánované podujatia, stretnutia či individuálne rozhovory sú momentálne pozastavené,

rozhodla som sa prispieť k pomoci tým, čo to potrebujú, možnosťou psychologickej podpory a intervencie prostredníctvom online komunikácie, prípadne dohodnutých telefonických rozhovorov.

Ocitli sme sa v novej situácií, ktorá prišla náhle a otriasla istotami a štruktúrou našich životov. Nabúrala plány a posadila nás do vlastných obývačiek so všetkými emóciami z bežného života, emóciami z novej náhlej zmeny, so strachom a úzkosťami a so všetkou nevyspytateľnosťou najbližších mesiacov. Cítime sa bezmocní a odkázaní aj na činy druhých. Čelíme pocitu straty kontroly a zároveň sa snažíme dostať pod kontrolu nový systém fungovania so samým/samou sebou, s rodinami, blízkymi či deťmi. Pocítili sme, že sa navzájom potrebujeme a čin každého jednotlivca vplýva na nás všetkých...

V neposlednom rade myslím na tých, ktorí prišli o možnosť konzultovať svoju osobnú situáciu, rozpoloženie a prežívanie s odborníkmi.

Taktiež ako matka, myslím na všetkých rodičov, ktorí sa ocitli medzi stenami svojich domovov so všetkým tým náročným balíkom rodičovstva, výchovy, učenia, programovania, režimu a na tých, ktorých situácia vyčerpáva psychicky aj fyzicky .

Ponúkam možnosť bezplatnej psychologickej intervencie pre tých, ktorí momentálne cítia, že si s danou situáciou nevedia pomôcť sami.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať tu.

Prajem veľa síl.